ایجاد و کاشت باغ کانتینر

همه ما یک باغچه کار یا دو گلدان دور باغ خود داریم که شاید با یک گیاه نمونه یا یک نمایش فصلی پر شده باشد. اما استفاده از ظروف به عنوان مبنای طراحی یک باغ چیزهای زیادی برای گفتن است. ظروف احتمالاً یکی از متنوع ترین انواع باغبانی است که به شما امکان می دهد نه تنها نوع ظرف بلکه گیاه و محل آن را انتخاب کنید. باغبانی محفظه ای مزایای بسیاری دارد. شما می توانید ظروف خود را به مکان های مختلف درون باغ خود منتقل کنید ، در نتیجه یک اثر بلافاصله متفاوت ایجاد کنید. می توانید نمایشگرهای کاشت را هر چند بار که دوست دارید تغییر دهید ، شاید بیشترین استفاده را از انتخاب گیاهان مختلف فصلی داشته باشید. شما همچنین می توانید گیاهانی را که انواع مختلف خاک را برای نوع خود دوست دارند ، به سادگی پر کنید و آنها را با نوع مناسب کمپوست پر کنید.

انواع کاشت باغچه

تعداد مختلفی از ظرف هایی که می توانید خریداری کنید ، با مواد و طرح های قیمت یوکا متناسب با هر آب و هوا و سلیقه های مختلف ، به طور فزاینده ای وجود دارد. گلدان ها و وان ها احتمالاً محبوب ترین نوع گلدان های موجود هستند. آنها در بیشتر قسمتها همه کاره بوده و به راحتی به موقعیتهای مختلف در باغ منتقل می شوند. گلدان ها و وان ها از نظر اندازه و طرح بسیار متنوع ، چه سنتی و چه مدرن ، ساخته می شوند. مواد از گلدان های مروارید پوشیده شده از خزه و کاشت سنگ با سن مصنوعی گرفته تا لاستیک اتومبیل و شیشه های الیاف متفاوت استفاده می شود. در مورد انتخاب نوع ظرف هیچ قانونی وجود ندارد و هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید سنتی و مدرن را ترکیب کنید. فقط توجه داشته باشید که طرح ها و مواد شما به نوعی مکمل یکدیگر هستند.

گلدان ها و وان ها در زمان کاشت به همان اندازه همه کاره هستند. تقریباً هر چیزی را که دوست دارید می توانید در یک ظرف پرورش دهید. جعبه بریده شده رسمی و سایر گیاهان همیشه سبز به عنوان نقاط کانونی خیره کننده به نظر می رسند ، مانند گیاهان استاندارد نمونه مانند درختان خلیج یا فوتینیا. تعدادی از گیاهان کاشت را در اندازه های مختلف با یک نوع گیاه مانند گیاهان دسته بندی کنید. یک کاشت مخصوص خیره کننده را می توان با یکساله فصلی برای نمایش در تمام طول سال پر کرد.

جعبه های پنجره یکی دیگر از روش های عالی برای پرورش گیاهان و جلوه بخشیدن به ظاهر خانه و باغ شماست. جعبه های پنجره مخصوصاً اگر باغ کوچکی داشته باشید یا حتی اگر باغچه ندارید بسیار مفید هستند! شما می توانید جعبه های پنجره ای آماده بخرید ، آنها را طبق سفارشات خود ساخته و یا به سادگی خودتان تهیه کنید. جعبه های پنجره لازم نیست از چوب ساخته شوند. من جعبه های فلزی قدیمی و همچنین جعبه های سنگی بازسازی شده در سطح زمین را دیده ام. نمایش های فصلی را پرورش دهید یا یک جعبه بیرون از پنجره آشپزخانه خود با گیاهان دارویی یا غذاهای خوراکی مانند کاهو که به راحتی پرورش می یابد بکارید.

ایجاد و کاشت باغ کانتینر
Scroll to top